وب سایت شخصی دکتر پرویز نوری (سایها)

پروفسور پرویز نوری سایها در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار «بامردم»،افزود: سمینار ۲۰۱۶ Brussels Innova مربوط به اختراعات و دستاوردهاى جدید علمى دانشمندان است که هر ساله در اتحادیه اروپا در مقر آن در کشور بلژیک، شهر بروکسل برگزار می شود که به لطف خدا توانستم بر روى فرش قرمز این سمینار جوایز متعددى را بعنوان اسپشیال پرایز دریافت کنم.

وی با بیان اینکه در این سمینار از دانشمندان معروف با مقالات و اختراعاتى که نوآورى علمى در آن وجود داشته باشد دعوت بعمل می آید، تصریح کرد: بنده نیز از کشور ایران انتخاب شدم که توانستم مدال طلاى جهانى و همچنین چندین جایزه ویژه جهانى در تولید داروهاى ضد انواع سرطان، ام اس، دیابت، آلزایمر، ایدز، ترمیم قطع نخاع، ترمیم سلولى که همگى برگرفته سلولهاى جنینى مریستمى گیاهان دارویی است به دست آورم.

این عضو بنیاد ملی نخبگان افزود: بخاطر برخوردار بودن این داروها از علم نوین و روش درمان نوین با دوز بسیار بالاى مصرف نیز هیچگونه عوارض دارویی به وجود نمی آید و همچنین در آینده نزدیک این دارو ها به دلیل سرعت تشخیص و درمان رادیکالهاى آزاد و تومورالهاى سرطانى جای روش شیمى درمانى را در در بیماری هاى کانسر (انواع سرطان) خواهند گرفت.

وی با اشاره به حضور بیش از ۵۰ کشور در این سمینار، گفت: در این سمینار از بین اختراعات و مقالات علمى، بهترین اختراعات را از رشته هاى مختلف انتخاب کرده و مدال و جوایز این سمینار به آن ها تعلق می گیرد.

پروفسور نوری در پایان افزود: علاوه بر این نوع گزینش، در بین اختراعات بهترین اختراع و مقاله را انتخاب و بهترین جایزه جهانى را علاوه بر مدال طلا به آن اختصاص می دهند که الحمدالله بنده به عنوان نماینده کشور عزیزم ایران توانستم این جایزه را نیز به دست آورم.

شایان ذکر است در پی این موفقیت، “دیدیه رندرز” وزیر امور خارجه بلژیک با پروفسور پرویز نوری سایها دیدار کرده و کسب مقام برتر جهانى دانشمندان را به وی تبریک گفت.

دانلود رزومه

کتاب دایره‌المعارف نوین گیاهان دارویی (با رویکرد نانوساختارها نانونوترینوها)

سایت نت وورك ماركتينك محصولات دارويي و آرايشى بهداشتى دكتر سايها

زبان

   

 

           

Dr.Parviz SayhaNouri
   

کلیه حقوق این سایت برای دکتر پرویز نوری محفوظ می باشد. طراح سایت : داتیس سیستم