افتتاح جایگاه اختصاصی عرضه سوخت پرویز نوری در شهر چاف و چمخاله

ایگاه اختصاصی عرضه سوخت پرویز نوری در مساحتی حدود 5000 متر و هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد تومان در منطقه چاف شهر چاف و چمخاله و با حضور مسئولین نماینده مردم لنگرود و فرماندار لنگرود  افتتاح شد . این جایگاه با 14 نازل سوخت که یکی از آنها نفت گاز است شروع به کار کرد . حدود 8 نفر در این جایگاه مشغول به کار  شده اند  . 
با تشکر ویژه از جناب آقای دکتر پرویز نوری که در بحث سرمایه گذاری در شهر چاف و چمخاله و حمایت های بی دریغ از ورزش این شهر موجبات رشد و شکوفائی فوتبال چاف و چمخاله نیز شده اند .

 

 

 

 

 

 

فردین چراجی درمراسم  افتتاح جایگاه پمپ بنزین پرویز نوری  

شمار جایگاههای  پمپ بنزین استان گیلان به ۱۰۷  باب رسید 

 به گزارش روابط عمومی منطقه گیلان  :  جایگاه اختصاصی مجاری عرضه پرویز نوری واقع در چاف چمخاله ناحیه لاهیجان  با حضور مدیر و مسئولین شرکت نفت ،  معاوناستاندار گیلان و همچنین نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی صبح روز پنجشنبه  ۲۰/۴/۹۲  افتتاح گردید .

این جایگاه با هزینه ای حدود سه میلیارد تومان و باظرفیت مخازن  ۱۸۰۰۰۰ لیتر در زمینی به مساحت ۵۰۰۰  متر مربع با ۴ سکو و همراه با یک سکوی موتور سیکلت ( ۳ سکو بنزین و ۱ سکو نفتگاز )  ، ۹ تلمبه و  ۱۴  نازل به بهره برداری رسید . قابل توجه است که برای ۸ نفر نیز ایجاد اشتغال کرده است .

این جایگاه دارای ۹ دوربین مدار بسته و یکدستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری می باشد . گفتنی مجموع کل جایگاههای استان گیلان به ۱۵۷ باب رسیده است. 

1398, ارديبهشت, 8 دکتر پرویز نوری سایها بازدید: 9637 0

Related Articles

Share it!
افتتاح جایگاه اختصاصی عرضه سوخت پرویز نوری در شهر چاف و چمخاله
Dr.Parviz SayhaNouri
   

کلیه حقوق این سایت برای دکتر پرویز نوری محفوظ می باشد. طراح سایت : داتیس سیستم