من در رسانه ها

1398, ارديبهشت, 8 0

افتتاح جایگاه اختصاصی عرضه سوخت پرویز نوری در شهر چاف و چمخاله

ایگاه اختصاصی عرضه سوخت پرویز نوری در مساحتی حدود 5000 متر و هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد تومان در منطقه چاف شهر چاف و چمخاله و با حضور مسئولین نماینده مردم لنگرود و فرماندار لنگرود  افتتاح شد . این جایگاه با 14 نازل سوخت که یکی از آنها نفت گاز است شروع به کار کرد . حدود 8 نفر در این جایگاه مشغول به کار  شده اند  . 
با تشکر ویژه از جناب آقای دکتر پرویز نوری که در بحث سرمایه گذاری در شهر چاف و چمخاله و حمایت های بی دریغ از ورزش این شهر موجبات رشد و شکوفائی فوتبال چاف و چمخاله نیز شده اند .

 

 

 

 

 

فردین چراجی درمراسم  افتتاح جایگاه پمپ بنزین پرویز نوری  

شمار جایگاههای  پمپ بنزین استان گیلان به ۱۰۷  باب رسید 

 به گزارش روابط عمومی منطقه گیلان  :  جایگاه اختصاصی مجاری عرضه پرویز نوری واقع در چاف چمخاله ناحیه لاهیجان  با حضور مدیر و مسئولین شرکت نفت ،  معاوناستاندار گیلان و همچنین نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی صبح روز پنجشنبه  ۲۰/۴/۹۲  افتتاح گردید .

این جایگاه با هزینه ای حدود سه میلیارد تومان و باظرفیت مخازن  ۱۸۰۰۰۰ لیتر در زمینی به مساحت ۵۰۰۰  متر مربع با ۴ سکو و همراه با یک سکوی موتور سیکلت ( ۳ سکو بنزین و ۱ سکو نفتگاز )  ، ۹ تلمبه و  ۱۴  نازل به بهره برداری رسید . قابل توجه است که برای ۸ نفر نیز ایجاد اشتغال کرده است .

این جایگاه دارای ۹ دوربین مدار بسته و یکدستگاه دیزل ژنراتور برق اضطراری می باشد . گفتنی مجموع کل جایگاههای استان گیلان به ۱۵۷ باب رسیده است. 

1398, ارديبهشت, 8 0

احداث بیمارستان فوق تخصصی سلول‌های بنیادی در لنگرود

متخصص نانوتکنولوژی و سلول‌های بنیادی از احداث بیمارستان فوق تخصصی سلول‌های بنیادی در چاف لنگرود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، پرویز نوری عصر امروز در جلسه سرمایه‌گذاری این شهرستان اظهار کرد: دو مجتمع تفریحی و گردشگری در شهرهای چاف و چمخاله احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه فاز نخست مجتمع تفریحی و گردشگری چاف و چمخاله لنگرود با 120 میلیارد ریال آغاز شده است، افزود: مجتمع مذکور در مدت دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

نوری، اشتغالزایی مجتمع تفریحی گردشگری چاف لنگرود را 150 نفر عنوان کرد.

متخصص نانوتکنولوژی و سلول‌های بنیادی از احداث بیمارستان فوق تخصصی سلول‌های بنیادی در چاف لنگرود خبر داد و بیان کرد: بیمارستان مذکور با سرمایه‌گذاری 450 میلیارد ریال احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه مجتمع تفریحی و گردشگری جنگل و کوهستان در لاهیجان احداث می‌شود، تصریح کرد: مجتمع مذکور با سرمایه‌گذاری 150 میلیارد ریال و اشتغالزایی 300 نفر از سال 93 آغاز به‌کار می‌کند.

فرماندار لنگرود نیز در جلسه مذکور به قابلیت‌های مختلف این شهرستان اشاره کرد و افزود: چاف و چمخاله عروس شهرهای گردشگری گیلان محسوب می‌شوند.

کمال محمدبیگی با بیان اینکه مسئولان از سرمایه‌گذاران به منظور توسعه و پیشرفت لنگرود استقبال می‌کنند، یادآور شد: سرمایه‌گذاری در طرح‌های گردشگری موجب اشتغال نیروهای بومی می‌شود.

1398, فروردين, 29 0

حضورجناب استادپرفسورارجمندپرویزنوری سایها دانشمندمشهورجهان وایران عزیز درسمينار اولين شهيد مدافع حرم ارتش جمهورى اسلامى ايران و شهيد سرتيپ صياد شيرازى و روز پاسدا

حضورجناب استادپرفسورارجمندپرویزنوری سایها دانشمندمشهورجهان وایران عزیز درسمينار اولين شهيد مدافع حرم ارتش جمهورى اسلامى ايران و شهيد سرتيپ صياد شيرازى و روز پاسدار
همراه بامسؤلان بلند پايه كشور همچنین فرماندهان لشکری کشوری و ریاست سازمان صدا و سيما بادیداری به یادماندنی خاطره انگیز باخانواده معززودلجویی همراه با اهداى لوح تقدير از خانواده هاى محترم شهداى مدافعين حرم بكار خود پايان داد
ودرپایان دیداردرمراسم
جناب پرفسورنوری سایها طی پیام تسلیتی به خانواده جناب اقای مرحوم دری ازخداوندمنان برای ان مرحوم طلب مغفرت ازخداوندمتعال برای بازماندگان ارزوی صبروشکیبایی داشتند

Dr.Parviz SayhaNouri
   

کلیه حقوق این سایت برای دکتر پرویز نوری محفوظ می باشد. طراح سایت : داتیس سیستم